Кабінет міністрів затвердив нову форму повісток на бланку та у реєстрі “Оберіг”. Подробиці розповідає видання “Інформатор”.
Що має зазначатися у документі?
Згідно із змінами, у повістці має бути вказано:
- найменування посади; ім’я, прізвище та особистий підпис посадової особи, яка видала повістку. Обов’язковим є вказання дати підписання для документів, які оформлені на бланку. Вони скріплюються гербовою печаткою;
- прізвище та ім’я очільника районного (міського) територіального центру комплектування або його відділу, дата накладення кваліфікованого електронного підпису (стосується повісток, сформованих за допомогою реєстру “Оберіг”).
Зазначається, що повістки, сформовані і на бланку, і через реєстр “Оберіг” (в тому числі роздруковані), мають однакову юридичну силу.
Раніше ми писали, за час повномасштабної війни населення України скоротилося на чверть або 10 млн осіб. Причинами скорочення населення України є загибель громадян, відтік біженців та зниження народжуваності.
Зазначається, що і без того складна демографічна ситуація в нашій країні перетворилася на дещо серйозніше після повномасштабного вторгнення.
Рівень народжуваності скоротився та станом на зараз на одну жінку становить близько однієї дитини. Цей показник є одним з найнижчих у світі, при цьому він має бути не нижчим за 2,1 дитини на жінку задля підтримки населення.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський після прибуття до Європейської Ради заявив, що на українців чекає “небезпечна” зима.
До слова, у Раді заявили, що станом на зараз підстави для демобілізації чоловіків віком від 18 до 25 років, які вже мобілізовані до війська, відсутні.