Владислав Кметь розповів виданню Liga про те, коли та за яких обставин вирішив стати партнером “Нової пошти” та як працювали його відділення під час повномасштабної війни.
Від ухвалення рішення до восьми відділень за 12 років
За словами підприємця, раніше він займався електронною комерцією, проте після того, як йому нагрубили працівниці державного поштового оператора, вирішив шукати альтернативу. 12 років тому він дізнався про “Нову пошту”, після чого вирішив відкрити відділення у селі Димер Вишгородського району.
З того часу Кметь відкрив вже вісім відділень: 3 – в селі Коцюбинське, ще 5 – у селах Нові Петрівці, Старі Петрівці і Лютіж. Вони налічують 50 працівників, серед яких дружина та син підприємця, а також його сестра та мати. Минулого року він сплатив 4 млн грн податків, що становила 10% від загального бюджету територіальної громади.
Допомога розвитку бізнесу та робота під час війни
Владислав Кметь наголосив, що швидка логістика, яку забезпечує “Нова пошта”, дозволяє малому та середньому бізнесу розвиватися в будь-яких населених пунктах. Чоловік розповів, що з самого початку своєї діяльності та до сих пір шукає клієнтів, яким пропонує чимало вигідних рішень для розвитку їхнього бізнесу.
За його словами, обов’язковою є наявність автомобіля – перші чотири роки після відкриття відділення він сам забирав посилки з терміналу та навпаки. Навіть після появи водія підприємець ще декілька років розвозив замовникам посилки додому.
Чоловік розповів, що люди відправляють будь-що – від саджанців до побутової техніки та одягу. Після початку війни відділення у прифронтових містах дозволили людям отримувати товари першої необхідності, яких там нерідко або взагалі не було, або вони дорого коштували. Після 22 лютого 2022 року Кметь закрив всі відділення, проте згодом все ж відновив роботу на прохання волонтерів, які отримували одяг, медичні препарати, палатки та продукти.
Поради майбутнім партнерам “Нової пошти”
Владислав Кметь наголосив, що українці, які хочуть в майбутньому стати партнерами “Нової пошти”, мають вивчати населені пункти та можливості розвитку. Він також нагадав про існування у теперішній час чималої кількості компаній-релокантів – відкривати відділення можна спеціально під них. Треба звертати уваги і на перспективу розвитку маленьких сіл, адже там може з’явитися котеджне містечко або логістичний центр.