Image default

Зубченко: Незважаючи на санкції США з 2014-го, вплив Медведчука рік від року тільки зростає

Голова політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук 112.ua

Найкраще визнання заслуг голови політради політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука в боротьбі проти іноземних агентів впливу, яких називають «соросята», — це позапланова перевірка телеканалу ZIK за анонс теламарафону «Реванш соросятни». Таку думку висловив у своїй статті публіцист Олександр Зубченко.

«Лише один анонс телемарафону «Реванш соросяті » викликав паніку і позапланову перевірку. Тривалість анонсу 2 хвилини 33 секунди. Але за цей короткий час ZIK примудрився: 1) «приховано розпалити ворожнечу»; 2) «вплинути на психіку глядача»; 3) «почати підбурювання до насильницьких дій». Аплодую стоячи! Менш ніж за три хвилини так приділити «соросню» — це просто геніально!» — із захопленням зауважив публіцист.

Аналітик приходить до висновку, що Нацрада з телебачення і радіомовлення під керівництвом Ольги Герасим’юк фактично офіційно визнала співробітників грантових організацій Джорджа Сороса агентами впливу США.

«Отже, «соросята» — «Невизначена соціальна категорія осіб, що володіє сукупними ознаками приналежності до реалізації інтересів громадян США». Все точно. Саме «невизначена соціальна категорія», оскільки вони не орють, не сіють, не будують, а пишаються американською демократією на платній основі», — підсумовує журналіст.

Тут же Зубченко звертає увагу, що термін повноважень голови Нацради Ольги Герасим’юк закінчився ще в 2019 році.

«Термін її повноважень закінчився ще минулого року, але кого це, власне кажучи, хвилює?»- задається питанням він.

Як зазначає публіцист, позапланова перевірка — це найкраще визнання заслуг Віктора Медведчука в боротьбі проти іноземної агентури.

«Невизначена соціальна група» знаходиться в страшній небезпеці!… Краще визнання вкладу Віктора Медведчука в боротьбу з групою, яка не змогла визначити свій соціальний і статевий статус, навіть придумати складно. За дві хвилини тридцять секунд у «соросятнику» стався потужний вибух мізків. Ну або того, що їм замінює сіра речовина», — з іронією заявляє журналіст.

Автор ще раз підкреслює, що у Віктора Медведчука великий досвід боротьби проти іноземної агентури.

«Блискучий результат. Позначається великий досвід боротьби Медведчука проти іноземної агентури. Він їх ганяє з початку нульових, коли відбулося перше, масове пришестя «соросні» під виглядом «експертів» і депутатів від «Нашої України» Віктора Ющенка», — звертає увагу публіцист.

Зубченко підкреслює, що, незважаючи на санкції США, Віктор Медведчук не тільки не виїхав з України, але і його вплив зростає рік від року.

«Американський уряд високо оцінив заслуги голови політради «опозиційної платформи», ще в 2014-му проти нього ввели персональні санкції. Правда, Медведчук виявився єдиним з учасників санкційного списку, хто не поїхав з України. І санкції США, як бачимо, ніяк не позначилися на тому, що його вплив рік від року тільки зростає. Розворушив — таки «соросятник»!» — резюмірвоал публіцист Олександр Зубченко.

Источник

Залишити коментар