Image default

Зростання тарифів не вплине на одержувачів субсидій

Фото: Корреспондент.net Хто не може оплачувати ЖКП, можуть звернутися за оформленням субсидії

Майже 1,8 мільйона українських сімей користуються пільгами при оплаті ЖКП і мають знижку 25-100% залежно від категорії пільговика.

Збільшення тарифів на комунальні послуги призведе до збільшення субсидій, тому їхні одержувачі змін в ціні на тарифи не відчують. Про це в понеділок, 28 грудня, повідомила прес-служба Мінсоцполітики у Facebook.

«За чинної системи надання субсидії всі 3,1 млн домогосподарств, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів, оскільки це покриється збільшеним розміром субсидії», — зазначено в повідомленні.

Крім того, у відомстві додали, що ті домогосподарства, які раніше не користувалися субсидіями, але при зростанні витрат на комуналку їм складно оплачувати житлово-комунальні послуги, можуть звернутися за оформленням субсидії.

Зробити це можна дистанційно через веб-сайт або заповнивши заяву і декларацію і відправивши її поштою до органу соціального захисту населення.

Як інформували в міністерстві, майже 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті ЖКП і мають знижку від 25% до 100% залежно від категорії пільговика.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що уряд на останньому засіданні в поточному році вирішив скасувати з січня пільговий тариф 90 коп./КВт.год на перші 100 кВт.год і встановити фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт.год.

Облгази встановили рекордні тарифи на газ

Джерело

Залишити коментар