Image default

ЗМІ створюють паралельну реальність, – медіаексперт про ситуацію у США і настрої американців

Фото з відкритих джерел

Проте самі американці «фільтрують» усю отриману інформацію, каже Юлія Елмеленд

У США засоби масової інформації повстали проти президента Дональда Трампа і створюють паралельну реальність у порівнянні з тим, що зараз відбувається на вулицях країни.

Про це в ефірі ток-шоу «Ми всі – українці» на телеканалі ZIK під час включення заявила медіаексперт, яка перебуває у США, Юлія Елмеленд.

Юлія Елмеленд, розповідаючи про ситуацію в США та про настрої американців, звернула увагу на те, що ЗМІ в країні повстали проти президента США Дональда Трампа, проте самі американці із недовірою ставляться до ЗМІ та «фільтрують» усю інформацію, яку з них отримують. Медіаексперт зазначила, що ЗМІ у США зараз створюють якусь паралельну реальність у порівнянні з тим, що зараз відбувається на вулицях країни. Вона додала, що, коли проїхатися вулицями американських населених пунктів, можна помітити чимало прапорів та банерів на підтримку Дональда Трампа.

Новини за темою: Імпічмент Трампу – це сигнал на майбутнє, – Костянтин Грищенко

«Не зважаючи на ці події, такі досить спірні, всупереч тому, що медіа зараз поливають всілякими фейками та дискредитують всіляко Дональда Трампа, все одно громадяни Америки масово підтримують його і публічно висловлюють свою позицію також», – зазначила Юлія Елмеленд.

Її чоловік, ІТ-спеціаліст Джеремі Елмеленд, зазначив, що були неодноразові спроби дискредитації Дональда Трампа протягом років його перебування на посаді президента. Він зазначив, що громадяни США не підтримують американський істеблішмент, а підтримують саме Трампа, тому, якщо будуть спроби дискредитувати президента, то це обернеться втратою для політиків підтримки більшості населення США.

Новини за темою: Другий імпічмент Трампа: Чого хотіли добитися демократи й чи доведуть справу до кінця

Нагадаємо, днями представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, внесли резолюцію «Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки». Відповідну резолюцію підписали щонайменше 218 демократів.

Як повідомляли, 13 січня Палата представників США оголосила імпічмент президенту Дональду Трампу. Він став першим очільником держави в історії, якому імпічмент оголосили вдруге.

Джерело

Залишити коментар