Image default

«З’явився ще один фронт»: Разумков привітав українців із Новим роком

Дмитро Разумков Верховна Рада

Спікер парламенту заявив про появу нової реальності у 2020-му році

Поточний рік дав можливість по-іншому подивитися на багато речей та цінностей, які раніше здавалися простими та звичайними. Про це заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у новорічному зверненні, передає пресслужба парламенту.

За словами Разумкова, у 2020 році локдаун, соціальна дистанція та віддалений режим роботи стали новою реальністю. «На жаль, окрім діючого фронту на сході України, з’явився ще один фронт – фронт медичний. Я знаю, що кожен був долучений до боротьби на ньому в межах своїх можливостей. Хтось боровся за власне здоров’я і здоров’я своєї родини, хтось опікувався і продовжує опікуватися здоров’ям своїх пацієнтів», – сказав парламентар.

Крім того, нардеп заявив про роз’єднання українців через пандемію. «Ми іноді не мали змоги побачити своїх рідних та близьких, доторкнутися або обійняти їх. Ми не завжди могли заїхати в гості до батьків, щоб не наражати зайвий раз їх на небезпеку. Але страшніше за все нам було, коли хворіли наші діти», – висловився спікер парламенту.

Водночас політик вважає, що 2020-й рік навчив допомагати та підтримувати один одного, а також разом ставати сильнішими.

«Хочу побажати у новому році кожній родині, кожній оселі, кожній людині в нашій державі затишку, добробуту, щастя, гармонії, успіхів, перемог та родинного тепла. Нехай кожен з вас, де б він зараз не був – за святковим столом чи на передовій, на самоізоляції чи на чергуванні в лікарні – відчує радість і віру в наступний рік. Нехай він буде щедрим на добрі новини і принесе нашій державі довгоочікуваний мир та спокій», – зазначив Разумков.

Новини за темою: Новий рік і Різдво – час привітань: Топ найкращих новорічно-різдвяних побажань у віршах і прозі

Нагадаємо, нещодавно київський міський голова Віталій Кличко у новорічному привітанні заявив, що 2020 рік був складним для всіх. За його словами, українці не зневірились, а стали сильнішими й добрішими. 

Джерело

Залишити коментар