Image default

Зеленський зібрався у турне на Далекий Схід: «Працюємо над…»

Зеленський хоче «подружити» Україну з Азією

Володимир Зеленський, скріншот відео

У другому півріччі 2021 року президент України Володимир Зеленський має відправитися у поїздку Азією, у ході якої він проведе зустрічі у Кореї, В’єтнамі, Таїланді та Сінгапурі.

Про це розповів у матеріалі для «Зеркала недели» заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква.

Жовква озвучив низку планів президента у зовнішній політиці — Зеленський має здійснити ряд зустрічей, поїздок і офіційних візитів з метою зміцнення позицій України на міжнародній арені. Не останнє місце у цьому списку займає розвиток стосунків з країнами Азії.

«Працюємо над організацією Азійського турне президента України у другому півріччі 2021 року. Маємо чимало економічних інтересів у Кореї, В’єтнамі, Таїланді, Сінгапурі — це і будуть основні напрямки зазначеного турне», — стверджує Жовква.

Варто зазначити, що у пріоритетах України не лише Далекий Схід, але й в інші регіони Азії. Так, особливої уваги у розвитку відносин буде приділено Індія, а також країни Перської затоки: Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія та Катар.

Нагадаємо, Зеленський окремо привітав харків’ян з Новим роком: «Легендарні, як Т-34»

Як повідомляв портал «Знай.uа», прем’єр Шмигаль порахував бюджетні гроші в кінці року: «у 2021-й ми заходимо з…»

Також, «Знай.uа» писав, голова Верховної Ради Дмитро Разумков обрушив на плечі українців правду: «рік буде непростий…»

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Джерело

Залишити коментар