Image default

Зеленський закликав відмовитися від Facebook-баталій про Україну

Прес-конференція Зеленського

Президент України звернувся до українців в річницю референдуму за проголошення незалежності країни.

Президент Володимир Зеленський в річницю референдуму за проголошення незалежності України попросив українців не мірятися любов’ю до батьківщини в соцмережах. Про це йдеться на офіційному каналі Зеленського у Telegram.

Глава держави висловив думку, що слово «Незалежність» слід писати з великої літери, хоч це і не передбачено правилами правопису.

За його словами, розповідаючи дітям про незалежність, суверенітет, свободу і незалежність України, можна почути їхнє щире здивування: «А що, хіба може бути якось інакше?».

Президент нагадав, що 1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум, на якому понад 90% громадян сказали незалежній Україні «так», понад 28 мільйонів голосів висловили бажання жити у вільній Україні.

«Пізніше ми зрозуміємо, що здобуття незалежності не означає остаточного завершення боротьби. Що її потрібно захищати зі зброєю в руках, ціною власного життя. Ми робимо це сьомий рік поспіль. Робимо все для настання миру і повернення своїх територій. Заради майбутніх поколінь і їхніх щирих здивувань: «А хіба може бути інакше, як вільна, єдина і незалежна Україна?», — написав він.

«Давайте задумаємося про це і будемо пам’ятати щоразу, коли так хочеться почати фейсбук-баталію зі своїми співвітчизниками на тему «Хто більше, краще і правильніше любить Україну?». Головне ж сьогодні полягає в тому, що у нас є все необхідне, щоб ми стали потужною і конкурентоздатною країною. І Україна має всі шанси бути саме такою вже скоро. Але це можливо за однієї простої умови — якщо всі ми разом докладемо для цього своїх зусиль», — додав президент.

Раніше повідомлялося, що Зеленський може піти на другий термін. Заступник голови Офісу президента зазначив, що питання переобрання чинного президента не актуальне.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар