Image default

Зеленський з дружиною вшанували пам’ять жертв голодоморів

Фото: Офис президента В Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів

Спочатку президентське подружжя відвідало пам’ятний знак жертвам Голодомору на Михайлівській площі, а потім скульптуру Гірка пам’ять дитинства.

Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська в суботу, 28 листопада, вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні.

Вранці вони відвідали пам’ятний знак жертвам Голодомору на Михайлівській площі в Києві.

Після цього вони прибули в Національний музей Голодомору-геноциду 1932-33 рр., де їх чекали керівник Офісу президента Андрій Єрмак, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко, голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

Учасники церемонії пройшли жалобною ходою до скульптури Гірка пам’ять дитинства, у якій встановили символічні композиції з зерном, і вклонилися пам’яті загиблих. Церемонія завершилася хвилиною мовчання.

«Проект Національного музею Голодомору-геноциду дуже важливий для України: для нашої історії і майбутнього. Були певні проблеми з фінансуванням цього проекту. Однак такі проекти повинні виконуватися в обов’язковому порядку. Я дав доручення Кабінету міністрів, і вже в понеділок це питання буде вирішене. Проект буде обов’язково завершено», — сказав Зеленський.

30 листопада Кабмін підготує розпорядження, яке відкриє можливості для дофінансування проекту комплексу Національного музею Голодомору-геноциду.

Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів в останню суботу листопада.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар