Image default

Зеленський вніс зміни до складу РНБО: Що відомо про нового члена

Анатолій Загородній Фото з відкритих джерел

Відповідний указ глава держави підписав 20 січня

Президент Володимир Зеленський змінив склад Ради національної безпеки і оборони України, увівши до складу президента Національної академії наук України Анатолія Загороднього. Про це повідомляє Офіс президента. 

«Ввести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Заміського Анатолія Глібовича — президента Національної академії наук України», — йдеться в указі №22/2021.

Новини за темою: Уряд пропонує Зеленському затвердити Стратегію воєнної безпеки України

Як зазначається, Анатолій Загородній — директор і завідувач відділу теорії та моделювання плазмових процесів Інституту теоретичної фізики Національної академії наук України, академік НАНУ, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голова Комісії НАНУ з наукової спадщини академіка Володимира Вернадського. Автор понад 200 робіт.

Відомо, що Загороднього обрали президентом Національної академії наук України 7 жовтня, за його кандидатуру підтримали 426 осіб.

Новини за темою: Зеленський передав Кабміну управління над «Енергоатомом» і «Укргідроенерго»

Нагадаємо, наприкінці грудня президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Джерело

Залишити коментар