Image default

Зеленський відреагував на обшуки в Криму

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський зробив заяву щодо подій у Криму

Російські силовики відвезли в невідомому напрямку першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова.

Президент України Володимир Зеленський пов’язав нову хвилю затримань кримських татар в анексованому Росією Криму з початком роботи Кримської платформи. Про це він написав у Twitter в суботу, 4 вересня.

«Окупанти в Криму знову вдаються до переслідувань кримських татар. У їх будинках відбуваються чергові обшуки і затримання. Уже забрали Нарімана Джелялова, першого заступника глави Меджлісу. Так РФ реагує на початок роботи Кримської платформи. Всі затримані повинні бути звільнені!», — написав глава держави.

Раніше в суботу стало відомо, що в Криму пройшли обшуки у першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, його відвезли в невідомому напрямку.

Прокуратура АР Крим вже відкрила кримінальне провадження у зв’язку з обшуками і незаконним затриманням Джелялова силовиками РФ.

У свою чергу МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку з черговим рейдом незаконних обшуків і затримань жителів різних районів тимчасово окупованого Криму 3 і 4 вересня.

У РФ до тривалих термінів засудили чотирьох кримських татар

Джерело

Залишити коментар