Image default

Зеленський розповів про плани побудувати Голлівуд в Україні

Володимир Зеленський Офіс президента

Також президент сподівається на появу українського Діснейленду

Президент Володимир Зеленський заявив про бажання тісно співпрацювати з американськими партнерами в сфері культури. Про це він повідоми в інтерв’ю The New York Times, передає пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, він сподівається на співпрацю з представниками бізнесу США й готовий самостінйо спілкуватися з інвесторами. «Я хотів би, щоб ми відчули інвесторів, і ми готові допомагати. Я особисто готовий допомагати, з мене, як кажуть у нас, корона не впаде. Я готовий говорити з будь-якими інвесторами. Всіма: в енергетику, у фінансовий сектор, в напрямок сільського господарства. Плюс, в IT дуже хотілося б якихось речей, які вже є у Сполучених Штатах Америки, щоб вони з’явилися в Україні як символи», – сказав президент.

При цьому очільник держави сподівається на співпрацю та має плани побудувати український Голівуд і власний Діснейленд.

«Я хотів би побудувати Голлівуд в Україні, я вважаю, що це круто. Україна, повірте мені, багата, щоб тут був такий майданчик. Ми для цього проголосували закон про рібейти. Я думаю, тут місце для інвестицій, рекламні та інші зйомки – теж гарний напрямок. Я хотів би, щоб в Україні з’явився Діснейленд. Дуже хотів би. Я справді вважаю, що наші діти заслуговують цього, а от дозволити собі летіти до Сполучених Штатів Америки або в Париж можуть далеко не всі. Мені здається, що планів багато», – висловився Зеленський.

Новини за темою: Зеленський привітав ратифікацію угоди з Канадою про теле- та кіновиробництво

Нагадаємо, в листопаді Верховна Рада схвалила в другому читанні зміни до Податкового кодексу, якими вводяться пільги в оподаткуванні для сфери культури, туризму і креативних індустрій. Серед іншого, закон звільняє від податку на прибуток підприємств для юридичних осіб і податку на доходи фізичних осіб для громадян доходи у вигляді цільових культурних грантів.

Джерело

Залишити коментар