Image default

Зеленський призначив нового голову Дніпропетровської ОДА: Що про нього відомо

Валентин Резніченко та Володимир Зеленський Офіс президента

Раніше Резніченко вже обіймав цю посаду

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка. Про це повідомляє Офіс президента.

Як зазначається, відповідний указ № 558/2020 глава держави підписав 10 грудня. Іншим указом, № 557/2020, президент звільнив з посади голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка згідно з поданою ним заявою. 

Як зазначається, Валентин Резніченко народився 1972 року в м. Дніпрі (раніше Дніпропетровськ). У 1994-му закінчив Державну металургійну академію України за напрямом автоматизація технологічних процесів та виробництв, має спеціальність «інженер з автоматизації».

Новини за темою: Рада може призначити декілька міністрів наступного тижня

У 2018 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, здобув ступінь магістра за фахом «державне управління». Кандидат юридичних наук.

Трудову діяльність розпочав 1991 року на посаді техніка відділу автоматизованих систем управління Укрдіпромез. Працював на керівних посадах на різних підприємствах. У 2015 році був призначений головою Запорізької обласної державної адміністрації, а з березня 2015-го до липня 2019 року очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Новини за темою: «Я гаряча людина»: Мер Черкас вибачився перед Зеленським

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський призначив Анатолія Полоскова головою Закарпатської обласної державної адміністрації. 

Джерело

Залишити коментар