Image default

Зеленський призначив нових очільників Харківської та Одеської ОДА: Що про них відомо

Відповідні укази було підписано 27 листопада

Нові очільники Харківської та Одеської ОДА Айна Тимчук і Сергій Гриневецький Фото: Офіс президента Нові очільники Харківської та Одеської ОДА Айна Тимчук і Сергій Гриневецький Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський призначив нових голів Харківської та Одеської обласної державної адміністрації, ними стала Айна Тимчук та Сергій Гриневецький. Про це повідомляє Офіс президента. 

Зігдно з повідомленням, указ № 522/2020 про призначення Айни Тимчук та указ № 520/2020 про призначення Сергія Гриневецького глава держави підписав 27 листопада. Також він вручив службові посвідчення та побажав успіхів у роботі на посаді. 

Як зазначається, Айна Тимчук народилася 1973 року у Дніпропетровську (нині Дніпро). У 1995-му закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Управління трудовими ресурсами», а у 2004 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

У 1997-2000 роках працювала у виконкомі Дніпропетровської міської ради. З 2003 по 2006 рік – заступник голови Дніпропетровської обласної ради. Депутат Дніпропетровської облради V скликання. У 2010-2014 роках – заступник Харківського міського голови. У різні роки була заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації, до призначення на посаду голови Харківської ОДА працювала керівником апарату Дніпропетровської облдержадміністрації. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Щодо нового очільника Одеської ОДА, то Сергій Гриневецький народився 1957 року в селі Лужанка Тарутинського району Одеської області. У 1979-му закінчив Одеський технологічний інститут холодильної промисловості (інженер-механік). У 1985 році – Українську сільськогосподарську академію, факультет «Механізація сільського господарства».

Має стаж роботи 38 років. Був народним депутатом України VI та VII скликань, депутат Одеської обласної ради з листопада цього року. Має почесні грамоти Кабінету Міністрів та Верховної Ради, державні нагороди.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський призначив Віталія Кіма головою Миколаївської обласної державної адміністрації. 

Источник

Залишити коментар