Image default

Зеленський привітав ратифікацію угоди з Канадою про теле- та кіновиробництво

Володимир Зеленський та Джастін Трюдо. Фото twitter.com/justintrudeau

Документ набуде чинності вже з 1 січня

Президент України Володимир Зеленський привітав ратифікацію Канадою угоди про спільне аудіовізуальне виробництво. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, документ дасть змогу розвивати індустрію в Україні,  також реалізувати теле- та кінопродукцію на міжнародному рівні.

«Дякую Канаді та особисто прем’єр-міністру пану Трюдо за завершення всіх процедур, необхідних для набуття чинності цією угодою. Вона дає нові потужні можливості для розвитку теле- та кіноіндустрії в Україні, для спільного виробництва аудіовізуального контенту та дистрибуції проектів на міжнародному ринку. Впевнений, це зробить нашу двосторонню співпрацю ще більш плідною, а зв’язки між людьми наших країн ще тіснішими», – сказав Зеленський.

Угоду, яка набуде чинності з 1 січня 2021 року, було підписано ще в липні 2019 року під час візиту Зеленського до Канади. Верховна Рада України ратифікувала документ у вересні поточного року.

Відповідно до угоди, українські продюсери можуть претендувати в Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги та знижки при дистрибуції за умови спільного виробництва. Аналогічна підтримка надаватиметься і канадським теле- та кіновиробникам, які зніматимуть в Україні.

Новини за темою: Зеленський привітав юдеїв усього світу зі святом Хануки

Нагадаємо, нещодавно Україна попросила Канаду посприяти в отриманні вакцини від коронавірусу COVID-19. В українському МЗС сподіваються на позитивну співпрацю у питанні отримання препарату.

Джерело

Залишити коментар