Image default

Зеленський повернувся до роботи після одужання

Зеленський записав відеозвернення

Володимир Зеленський записав відеозвернення у зв’язку з одужанням і розповів про досягнуті «звершення та перемоги».

Президент Володимир Зеленський повернувся до роботи в звичайному режимі після одужання від коронавірусу. Про це він заявив у відеозверненні у вівторок, 24 листопада.

«Радий повернутися до роботи в звичайному режимі. Радий побачити дружину і дітей не через екран телефона, а нарешті обійняти їх і розцілувати. Радий приєднатися до команди з 287 тисяч співгромадян, які перемогли COVID-19. Радий з усіма українцями продовжувати будувати нову державу», — сказав Зеленський.

Президент також розповів «про важливі досягнення і перемоги, яких ми досягли разом». Зеленський заявив, що найближчим часом в Раду подадуть законопроект, що передбачає фінансову допомогу тим, хто зазнав втрат через карантинні заходи в країні. Зокрема, ФОПи, які позбулися роботи, зможуть отримати 8 тисяч гривень одноразової допомоги. Також суб’єкти господарювання, які були змушені відправити співробітників у вимушену відпустку, разово отримають по 8 тисяч гривень допомоги на кожного такого працівника.

Раніше стало відомо про одужання глави Офісу президента Андрія Єрмака, який захворів в один день із Зеленським і разом з ним лікувався у Феофанії.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар