Image default

Зеленський пояснив затримку із закупівлею вакцин «національним егоїзмом» у світі

Володимир Зеленський Офіс президента України

Президент вважає закупівлю препаратів складним завданням

Президент України Володимир Зеленський заявив, що перший контракт на  поставку вакцини від COVID-19 було підписано тільки в кінці грудня через «спалах національного егоїзму» у світі. Про це очільник держави повідомив у Фейсбук.

За словами Зеленського, закупівля вакцин – це складне завдання, оскільки всі держави борються виключно за себе та свій інтерес. «Світ і зараз перебуває у тому ж стані надзвичайного спалаху національного егоїзму, який був спровокований ще початком пандемії. Насамперед – своє, інші – потім. Ми це прекрасно розуміємо», – написав президент.

Крім того, очільник держави додав, що найбагатші країни виявилися першими в черзі за вакцинами, але Україна веде необхідну переговорну роботу. «Тому ми обов’язково якнайшвидше забезпечимо наших людей вакциною попри часто не дуже чесну міждержавну конкуренцію. І будемо по-справжньому вдячними тим, хто допомагав у цей складний час», – висловився Зеленський.

Новини за темою: Україна отримає у два рази більше вакцини у рамках COVAX, — Кабмін

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що країна в короткий термін почне масштабну вакцинацію від коронавірусу COVID-19. За його словами, це стане можливим завдяки поставкам китайської вакцини.

Джерело

Залишити коментар