Image default

Зеленський пояснив витрати на будівництво доріг

Фото: president.gov.ua Зеленський розповів, чому дороги будують під час пандемії

Володимир Зеленський вважає, що під час пандемії дороги є одним з найважливіших чинників порятунку життів.

Президент Володимир Зеленський вважає будівництво доріг одним з найважливіших аспектів порятунку життів під час епідемії COVID-19. Про це він сказав в інтерв’ю The New York Times, переклад якого опублікувала прес-служб ОП в неділю, 20 грудня.

За словами Зеленського, незважаючи на неодноразові звинувачення і критику за будівництво доріг, хворі нарешті можуть отримати своєчасну і дійсно швидку медичну допомогу. Крім того, він додає, що якісні дороги допомогли врятувати життя і в інших ситуаціях — наприклад, при лісових пожежах на Луганщині.

«А зараз не за добу можна доїхати, а з’явилася можливість добиратися за хвилини. Коли гасили пожежі, ми зберегли величезну кількість життів. Зараз ми бачимо, що інфраструктура важлива. Ми вже зробили, і це підтверджено, чотири тисячі кілометрів доріг в цьому році, що перевищує загальну кількість кілометрів доріг, зроблених за попередні 10 років. За рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років в сумі. Це, я вважаю, правильний крок. Скажу чесно, я цим дуже пишаюся», — пояснив Зеленський.

Президент зазначив, що в України є шанс за чотири-п’ять років побудувати всі інфраструктурні вузли. Особливу увагу президент виділив темі налагодження повідомлення з тимчасово непідконтрольними Україні територіями Луганської і Донецької області, а також Кримським півостровом.

«Туди теж тепер добираються гуманітарні вантажі як з України, так і від Червоного Хреста. Там ми просто побудували мости, відкрили КПВВ — контрольно-пропускні пункти, цього не було. Те ж зробили на території, прилеглій до окупованого росіянами півострова Крим. Там теж відкрили сучасні КПВВ, люди приїжджають, вони можуть там отримати всі адміністративні, фінансові послуги, відпочити, прийняти душ», — підсумував Зеленський.

Нагадаємо, що в Україні різко зросла вартість ремонту доріг. Вартість основних матеріалів для дорожнього будівництва в 2020 році практично не змінилася.

Також повідомлялося, що Україна піднялася на 20 позицію в рейтингу якості доріг. Тепер Україна знаходиться на 126-ій позиції в світі. В Укравтодорі кажуть, що це показують позитивну оцінку кроків країни в розвитку дорожньої інфраструктури.

В Укравтодорі розповіли про плани на 2021 рік

Джерело

Залишити коментар