Image default

Зеленський підписав закон щодо допуску слідчих і прокурорів у район ООС

Ситуація на Донбасі

Фото з відкритих джерел

Документ унормовує допуск представників органів досудового розслідування та прокуратури для виконання повноважень, покладених на них КПК України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» № 948-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 вересня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Як зазначається, документ унормовує допуск представників органів досудового розслідування та прокуратури до тимчасово непідконтрольних українському уряду районів Донецької та Луганської областей для виконання повноважень, покладених на них Кримінальним процесуальним кодексом України.

«Законом встановлено, що представники органів досудового розслідування та прокуратури можуть здійснювати свої повноваження у кримінальних провадженнях щодо правопорушень, вчинених, зокрема, у вказаному районі. Їм має надаватися обов’язковий допуск та відповідне сприяння. Порядок допуску дізнавачів, слідчих і прокурорів визначає командувач Об’єднаних сил», — йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Виплати пенсій в ОРДЛО: ЄСПЛ став на сторону України

Нагадаємо, раніше командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв заявляв, що українські військові знаходяться у повній бойовій готовності для запобігання терористичних актів на важливі об’єкти у зоні проведення Операції об’єднаних сил та готові збивати ворожі літаки будь-яких розмірів.

Источник

Залишити коментар