Image default

Зеленський підписав закон про функціонування аграрного реєстру та підтримку сільгоспвиробників: Що зміниться

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

В Україні з’явиться «єдиний кабінет аграрія»

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що аграрний реєстр має спростити надання таргетованої державної підтримки для сільгоспвиробників. Він вестиметься за рахунок держбюджету з метою комплексного інтегрування відомостей про виробників сільгосппродукції, а також їхні майнові, земельні, екологічні, трудові, фінансово-кредитні та інші права.

Як повідомляють в Офісі президента, виробники сільгосппродукції  зможуть добровільно вносити до реєстру достовірні відомості про себе. Це спростить отримання сільгоспвиробниками бюджетної підтримки, автоматизує перевірку їхнього статусу, надасть можливість оцінки ефективності застосування заходів підтримки та інше. Також буде сформовано «єдиний кабінет аграрія», через який з’явиться можливість отримувати державні сервіси та взаємодіяти з реєстрами та кадастрами.

Крім того, закон розширить коло потенційних одержувачів державної підтримки. Зокрема, йдеться про підприємста, які займаються аквакультурою, ведуть органічне виробництво, використовують зрошення, вирощують овочі, плоди та ягоди. Водночас стане можливою підтримка виробників, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Новини за темою: Зеленський вніс до Ради законопроєкт про підтримку бізнесу під час карантину

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів ухвалив рішення про продовження виплат на дітей підприємцям, які вимушені обмежити свою роботу через карантин. Виплати будуть надавати на дітей віком до 10 років.

Источник

Залишити коментар