Image default

Зеленський доручив підготувати алгоритм вакцинації

Фото: president.gov.ua Зеленський хоче мати алгоритм вакцинації на випадок закупівлі COVID-вакцин

Влада повинна знати порядок дій після закупівлі вакцини від коронавірусу, говорить президент.

Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність розробки алгоритму вакцинації до закупівлі вакцини від коронавірусу. Про це він сказав на селекторній нараді в понеділок, 7 грудня.

«Ми повинні бути готовими до алгоритмів дій за вакцинації. Держава повинна визначитися, хто буде вакцинуватися першим, скільки пацієнтів зможуть прийняти лікарні за місяць, а головне — допомогти медичним закладам з вакцинацією. Адже таку масову вакцинацію в світі будуть робити вперше», — наголосив Зеленський.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за минулий тиждень кількість хворих на COVID-19 істотно зменшилася — з 30 листопада по 6 грудня виявили 89 322 хворих, хоча тижнем раніше було 96936 хворих.

«Захворіли на 7,6 тисячі осіб менше. При цьому кількість тестувань майже незмінна і коливається в межах 280-290 тисяч тестів щотижня», — додав прем’єр.

За його словами, на показники вплинуло введення карантину вихідного дня, а також посилення штрафів за перебування без масок в громадських місцях і транспорті.

Нарешті, глава МОЗ Максим Степанов зазначив, що з листопада було додано ще понад 15 тисяч COVID-ліжок, де пацієнтів можуть підключати до кисню. Водночас він зазначив, що деякі області перевиконують план, а деякі — недовиконують його, зокрема, Дніпропетровська і Донецька області.

Раніше в МЗС запевнили, що Україна не буде в кінці світової черги на вакцину. Над переговорами про COVID-вакцину працюють президент, МЗС, МОЗ та посли в окремих країнах, каже Кулеба.

Також в МОЗ розповіли, що робитимуть з противниками COVID-вакцинації. У відомстві назвали два варіанти вирішення проблеми з громадянами, які виступлять проти вакцинації від коронавірусу.

Джерело

Залишити коментар