Image default

Зеленський цього року збирається в Азійське турне, – Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Причиною поїздки називають економічні інтереси України

Президент України Володимир Зеленський цьогоріч може вирушити в Азійське турне. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента, дипломатичний радник очільник держави Ігор Жовква в статті для «Дзеркала тижня».

Зазначається, що така поїздка планується в другому півріччі, а основними напрямками стануть Південна Корея, В’єтнам, Таїланд і Сінгапур. За словами радника президента, саме в цих країнах Україна має чимало економічних інтересів.

Також Жовква заявив про необхідність розвитку торговельно-економічної співпраці з Китаєм. Йдеться про нарощування обсягів експорту української продукції, розширення номенклатури товарів, а також зміцнення позицій на китайському ринку українських виробників сільськогосподарської продукції.

Крім того, китайську сторону хочуть залучити до реалізації окремих інфраструктурних проєктів в Україні.

Водночас для України має відкритися Індія, а просувати українські інтереси планують у державах Перської затоки:  ОАЕ, Саудівській Аравії й Катарі.

Новини за темою: Євросоюз заявив про перемогу в арбітражі з Україною щодо експорту лісу-кругляку

Нагадаємо, вчора, 1 січня, набула чинності угода про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. Документ передбачає скасування ввізних мит на промислові товари, крім ювелірних виробів.

Джерело

Залишити коментар