Image default

Затверджено план COVID-вакцинації в Україні

Фото: Pfizer План вже є, залишилося дочекатися вакцини

Вакцинацію, згідно з планом, планують почати вже в січні і за рік мають намір вакцинувати 20 мільйонів осіб.

Оперативний штаб МОЗ у вівторок, 22 грудня, затвердив план імунізації населення від коронавірусу, повідомляє Центр громадського здоров’я.

Так, вакцинація буде проходити в чотири етапи:

  •     січень-квітень 2021 — люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує критичні функції в боротьбі з пандемією COVID-19;
  •     квітень-червень 2021 — люди з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто надає медичні послуги;
  •     червень-вересень 2021 — люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави;
  •     вересень 2021 — березень 2022 — люди з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

Затверджено план COVID-вакцинації в Україні

 

Вакцинація буде проходити на базі наявних пунктів щеплень, мобільними бригадами з імунізації, а також у тимчасових центрах вакцинації.

Згідно з планом, протягом 2021-2022 років хочуть охопити вакцинацією щонайменше 50% населення України (20 млн осіб). При цьому вакцинація буде добровільною.

Минулого тижня президент Володимир Зеленський заявив, що COVID-вакцину потрібно отримати в січні. Україна поки не входить до переліку 92 країн, які пріоритетно отримають вакцину, визнав глава держави.

Стали відомі дата надходження і ціна перших вакцин від COVID-19 в Україні

Джерело

Залишити коментар