Image default

Запорізькі опозиціонери звернулися до поліції із заявою про порушення під час голосування за голову Запорізької облради

Фото з відкритих джерел

Щоб домогтися обрання очільника Запорізької ОДА Віталія Боговіна (кандидата від партії «Слуга народу») головою Запорізької облради, влада пішла на порушення процедури таємного голосування. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Запорізької обласної ради від «Опозиційної платформи — За життя» Павло Матвієнко.

«Кожному депутату, який повинен був голосувати за Боговіна, роздали номери, які вони мали поставити в бюлетені. Нам стало про це відомо, і перед голосуванням я подав відповідну заяву до поліції. Однак вони все одно пішли на це, і коли були розкриті урни для голосування, виявилося, що з 40 бюлетенів, відданих за Боговіна, близько 35 були з цифрами», – повідомив Павло Матвієнко.

Новини за темою: Запорізькі опозиціонери звернулися до поліції із заявою про порушення під час голосування за голову Запорізької облради

Більш того, на порушення пішла і лічильна комісія, – зазначив депутат.

«Для обрання голови облради необхідно 43 голоси, тому лічильна комісія, яка перебуває під контролем влади, відмовилася встановлювати результати виборів. А заступник голови лічильної комісії двічі намагався вкрасти документацію і втекти із зали», – розповів опозиціонер.

Запорізькі депутати від ОПЗЖ виступили із заявою, в якій наголошують, що подібні дії з боку представників провладної партії та депутатів, які приєдналися до них, – це зрада виборців.

«Депутати, яким люди висловили свою довіру, не мають морального права йти на фальсифікацію і порушення законів. Ми зафіксували на відео і сфотографували кожен бюлетень з номером, створили депутатську комісію, опечатали документи і передали їх на зберігання в сейф апарату Запорізької облради. Після цього я подав вже другу заяву до поліції про вчинення злочину і порушення таємниці голосування. Щиро сподіваюся, що наступне голосування пройде з дотриманням закону, всіх демократичних процедур і норм регламенту», – резюмував Павло Матвієнко.

Новини за темою: «Опозиційна платформа — За життя»: Спроба маріонеток влади та олігархів протягнути губернатора-невдаху на голову Запорізької обласної ради провалилася

Нагадаємо, в роботі сесії Запорізької обласної ради оголошено перерву до 15 грудня.

Фото: Фото з відкритих джерел Фото: Фото з відкритих джерел Фото: Фото з відкритих джерел

Джерело

Залишити коментар