Image default

З усіх політиків тільки Медведчук увійшов в топ-5 найвпливовіших людей України у всіх рейтингах – і «Кореспондента», і «Фокуса» і т. д., – Зубченко

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука розтрощила монополію Зеленського і компанії на електоральну першість і стала лідером гонки. Про це написав у своїй статті політичний публіцист Олександр Зубченко, коментуючи результати соціологічного опитування Фонду «Демократичні ініціативи».

Зубченко зазначає, що відповідальність за падіння рейтингу несуть як окремі депутати від «Слуги народу», так і сам Володимир Зеленський.

«Менш ніж за два роки «слуги» втратили все. І в цьому колосальна особиста заслуга Зеленського. Ні, багато «зелених» депутатів теж вносили свій посильний внесок у падіння рейтингу партії. Згадаймо «неякісних дітей» Галини Третьякової, «анал – табу» Богдана Яременка, «корабельну сосну» Олександра Корнієнка та інші таланти. Але, повторюся, головна заслуга належить персонально Зеленському», — вважає журналіст.

Зубченко наводить список причин, що вплинули на падіння рейтингу Зеленського і «Слуги народу» – це провал вакцинації, блокада мінського переговорного процесу, підвищення комунальних тарифів і падіння економіки.

Новини за темою: Народний рейтинг: Сайт «Фокус» провів інтернет-голосування, визначивши найвпливовіших українців за підсумками 2020 року

«Це влада на чолі з Зеленським провалила вакцинацію українців. І китайська вакцина його не врятує. Це Зеленський заблокував Мінський переговорний процес, який перетворився на шоу самотнього старикана Кравчука – вірного друга і соратника будь-якого президента, який більше заплатить. І саме чинний президент гідно продовжив справу Петра Олексійовича з доведення комунальних тарифів до рівня космосу, а економіки — до рівня Габону, з яким ми змагаємося на рівних», – іронізує автор.

За словами Зубченка, зростання рейтингу «Опозиційної платформи — За життя» цілком зрозуміле. 

«Віктор Медведчук на тлі повної безпорадності Офісу президента домовляється не тільки про постачання російської вакцини в Україну, а й організував весь процес для її виробництва в Харкові. На його тлі «Китайський порятунок» від офісу Зеленського виглядає як дешева авантюра. Постановочне шоу за участю обридлих акторів», — аргументує журналіст.

Новини за темою: «Вести» опублікували рейтинг найвпливовіших людей і явищ України

Нагадаємо, нещодавно генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто повідомив, що  «Опозиційна платформа — За життя» очолила рейтинг політичних партій, обігнавши «слуг народу». 

Джерело

Залишити коментар