Image default

Усі пропозиції влади писали люди, які дуже далекі від економіки, – Лукаш про протести ФОПів

Олена Лукаш Фото — скріншот

Влада відступає, коли чує народне обурення, тож у підприємців все вийде, прогнозує юрист

Усі пропозиції влади щодо фізичних осіб-підприємців писали люди, які є дуже далекими від економіки і не чують голос своїх виборців.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила юрист Олена Лукаш.

Олена Лукаш переконана, що влада почує підприємців, які сьогодні протестували під стінами Верховної Ради України проти запровадження касових апаратів для ФОПів, адже, каже юрист, в Україні влада все робить через скандали і тиск.

«Ось що б вона не починала, коли вона відчуває народне обурення, а зараз воно досить відчутне, Київ паралізований зараз, то вони починають повільно відступати назад, відповзати», – зазначила Олена Лукаш.

Гостя ток-шоу наголосила, що сьогодні підприємці абсолютно правильно роблять, що протестують проти рішень влади, адже їм не потрібне відтермінування обов’язкового запровадження касових апаратів і жодних «подачок» від влади, люди вимагають припинити фіскалізацію. Олена Лукаш прогнозує, що у ФОПів все вийде.

Новини за темою: Те, що пропонує Гетманцев, – це ліквідація спрощеної системи, – експерт про мітинги ФОПів

«Усі пропозиції, які писала влада, писали люди іноді дуже далекі від економіки. Наприклад, пан Гетманцев, як ви знаєте, він юрист, і не знаю, чи долучався він до економічних знань, і своїх виборців він не чув. Але зараз їхній голос звучить голосно. Вимоги досить чітко артикульовані. Сьогодні перший великий крок назад влада зробила, перенісши термін впровадження касових апаратів до 2022 року, але підприємцям цього мало. Вони хочуть припинити необґрунтовані перевірки, припинити ці знущання», – сказала Олена Лукаш.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт про відтермінування обов’язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на рік.

Нагадаємо, 1 грудня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року. Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Додамо, сьогодні на площі Конституції біля Верховної Ради України правоохоронці утворили коридор, через який проводили народних обранців з будівлі парламенту повз багатолюдний мітинг підприємців – ФОПів, які із самого ранку протестували проти ухвалення законопроєкту, що передбачає обов’язкове запровадження касових апаратів. Між мітингувальниками та поліцією сталася штовханина.

Источник

Залишити коментар