Image default

Уряд підтримав закон про право Ради звільняти главу НАБУ

НАБУ

Чинний керівник НАБУ буде здійснювати повноваження до призначення наступного

Кабінет міністрів України погодився наділити Верховну Раду України повноваженнями для звільнення/обрання директора Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в Telegram.

«Збереження незалежності НАБУ — ключова позиція для Уряду. Як і приведення всіх положень закону про його діяльність відповідно до норм Конституції. Уряд подасть до Верховної Ради зміни до відповідного закону, які розв’яжуть обидва ці питання. Зокрема, пропонуємо встановити повноваження Парламенту ухвалювати рішення про звільнення Директора Національного бюро з посади за наявності підстав, чітко виписаних у законі», — написав Шмигаль.

Водночас чинний керівник НАБУ буде здійснювати повноваження до призначення наступного глави відомства. Наразі це Артем Ситник.

Новини за темою: Голова КСУ: НАБУ сформоване неправильно

Нагадаємо, наприкінці жовтня Окружний адміністративний суд Києва постановив, що директор НАБУ Артем Ситник повинен передати свої повноваження одному зі своїх заступників. На виконання рішення суд встановив термін 1 місяць.

Источник

Залишити коментар