Image default

Українцям не потрібне насадження псевдодемократії: Чорний під час акції під посольством США звернувся до американців

Народний депутат (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Віктор Чорний Фото з відкритих джерел

Народний депутат закликав американський народ звернути увагу на дії своїх чиновників

Те, що сьогодні відбувається в Україні, – прямий наслідок діяльності тих діячів, які працювали в американському посольстві в нашій країні після 2014 року. Але українці – суверенний народ, який хоче жити так, як заповідали наші предки, і якому не потрібно насаджувати псевдодемократію.

Про це під час акції протесту «Опозиційної платформи – За життя», молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» і «Патріотів – За життя» проти зовнішнього управління під посольством США, яку транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Віктор Чорний.

Народний депутат зауважив, що саме до посольства США свого часу приходили лідери Майдану, проводили наради, отримували накази та реалізували їх на Майдані. Віктор Чорний звернувся до американців, щоб ті звернули увагу на дії своїх чиновників.

«Я хочу, щоб народ Америки знав, що відбувається, що потрібно розуміти, що ми, українці, суверенний народ. Ми хочемо жити так, як нам заповідали наші предки, а не так, як ви нам насаджуєте вашу псевдодемократію, коли продажні ЗМІ, коли інститути громадянського суспільства представлені, в основному, тільки соросівськими структурами, і коли загальне виборче право, яке, на жаль, не дає можливості зрозуміти людині, за кого ж вона конкретно голосує, за кого вона віддає свій голос, і ми отримуємо те, що отримуємо останнім часом», – наголосив Віктор Чорний.

Новини за темою: Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною, — ЗМІ

Під час брифінгу після завершення заходу парламентар зазначив, що він сьогодні прийшов на акцію протесту для того, щоб як народний депутат України передати послання американському народові щодо того, що сьогодні коїться за стінами посольства США в Україні.

«Шановний американський народе, прокидайтеся. Насправді ваше посольство в Україні відпрацьовує всі питання для ваших олігархів…, для тих, які сьогодні так само грабує Америку, як і грабують Україну. У результаті перевороту, який планувався в цьому посольстві, Україна дійшла до самого краю. Сьогодні, саме сьогодні практично в бюджеті країни немає вже грошей для виплат по тих статтях, які необхідно виплачувати… Ми звертаємося до народу Америки, щоб ви теж звернули увагу, що відбувається. Не вірте вашим чиновникам, не вірте вашій владі, вона так само обманює, як і влада в Україні», – закликав Віктор Чорний.

Нагадаємо, на акцію протесту «Опозиційної платформи – За життя», молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» і «Патріотів – За життя» проти зовнішнього управління під посольство США 24 листопада прийшли більше 3 тисяч осіб.

Раніше народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін заявив, що Україна повинна позбавлятися від зовнішнього управління, але українські політики займаються зворотним.

Источник

Залишити коментар