Image default

Українці заплатили за комуналку майже 30 млрд

Фото: Корреспондент.net Частина споживачів розраховуються з боргами за попередні періоди

У цю суму входять послуги теплопостачання, водопостачання та водовідведення, вивезення побутових відходів, утримання будинків і прибудинкових територій.

 

У січні-жовтні нинішнього року українці сплатили за комунальні послуги без урахування газопостачання та електроенергії 28,6 млрд гривень. Про це повідомила прес-служба Мінрегіону в Facebook у понеділок, 7 грудня.

«За десять місяців 2020 року населення України за комунальні послуги без урахування газопостачання та електроенергії оплатило 28,6 млрд гривень, що становить 101,6%. При цьому за аналогічний період минулого року громадяни сплатили 100,2% від нарахованої суми за споживання відповідних послуг», — йдеться в повідомленні.   Заступник міністра розвитку громад і територій України Наталія Хоцянівська додала, що це не означає, що всі українці сумлінно платять за спожиті послуги.   «Але це свідчить про те, що частина споживачів розраховуються з боргами за попередні періоди. Наприклад, за опалення за цей період було нараховано 24 млрд гривень, а оплачено 27 млрд, що на рівні 112, 2%. Тобто за опалення за січень-жовтень українці погасили боргів на 3 млрд гривень, що є досить непоганим показником», — розповіла Хоцянівська.   Як наголошується, в суму 28,6 млрд гривень входять послуги теплопостачання, холодна і гаряча вода і водовідведення, вивезення побутових відходів, утримання будинків і прибудинкових територій. Заступник міністра також зазначила, що на початок січня 2020 року заборгованість населення за ці послуги склав майже 30,5 млрд гривень.   Раніше повідомлялося, що в жовтні заборгованість українців за комунальні послуги почала зростати. За даними Держстату, на кінець місяця заборгованість склала 56,1 млрд гривень, що на 1,8 млрд більше, ніж у вересні.       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Залишити коментар