Image default

Українці розповіли, де жити краще

Фото: Unsplash Жителі Вінниці найбільш задоволені своїм містом

Більше за інших жителі Вінниці вважають своє місто красивим, доглянутим і сучасним, з гарною транспортною інфраструктурою.

  Найбільше задоволені якістю проживання мешканці Вінниці. Про це свідчать результати опитування міжнародного республіканського інституту спільно з соціологічною групою «Рейтинг».   Згідно з опитуванням, жителі Вінниці вважають своє місто доглянутим і сучасним. Також в обласному центрі задоволені транспортною інфраструктурою, збором сміття, каналізацією, роботою медичних закладів, вуличним освітленням, дорогами, роботою спортивних установ тощо.   Наступні у рейтингу йдуть Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь.   Найменший рейтинг у Херсона, Чернівців та Миколаєва.  

Українці розповіли, де жити краще

Рейтинг міст за сприйняттям місцевих жителів   Опитування провів Міжнародний республіканський інститут спільно з соцгрупою «Рейтинг» у період з 12 травня по 3 червня 2021 року в 24 містах України (у Києві та всіх обласних центрах, включаючи Маріуполь в Донецькій області та Сєвєродонецьк у Луганській області).   Опитування проводилися шляхом особистих інтерв’ю в будинках 19 196 постійних жителів України у віці від 18 років і старше.   Статистична похибка не перевищує 3,5%, а коефіцієнт досяжності в середньому становить 65%.   Опитування проведене за фінансової підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).   Нагадаємо, що у Вінниці вартість проїзду в муніципальному авто- і електротранспорті зросла з 4 до 8 грн.       Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Залишити коментар