Image default

Україна отримає першу партію китайської вакцини проти COVID-19 у лютому, – Степанов

Вакцина від компанії Sinovac Biotech Deposit Photos

У першій партії очікується отримання 700 тисяч доз препарату

Перша партія китайської вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19 CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech надійде в Україну в лютому. Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Таким чином очільник МОЗ підтвердив надходження китайського препарату. «Очікуємо їх (китайські вакцини, – ред.) у лютому», – сказав Степанов.

Як повідомляє «Страна.ua», відповідно до угоди, перша партія в розмірі 700 тисяч доз може бути поставлена ​​на територію України після реєстрації препарату в Китаї не пізніше 31 березня. Саму реєстрацію Sinovac Biotech планує отримати в КНР та інших країнах уже цього місяця, а на перекваліфікацію до Світової організації охорони здоров’я вакцину представлять у лютому.

Новини за темою: МОЗ виступило проти перенесення чи скасування жорсткого карантину

Нагадаємо, нещодавно в МОЗ заявили, що Україна отримає назад гроші за замовлену китайську вакцину проти COVID-19 Sinovac, якщо вона не пройде реєстрацію в Україні або матиме ефективність менше ніж 70% за результатами третьої фази клінічних випробувань. Загалом сума угоди становить 964 млн доларів, які підуть на 1 913 316 доз для 956 658 пацієнтів.

Джерело

Залишити коментар