Image default

Україна не має «плану Б» щодо Донбасу: Кравчук

Фото: leonid-kravchuk.com.ua Готує та затверджує РНБО

За словами глави ТКГ Леоніда Кравчука, над планом працює РНБО. Рішення буде мати нові підходи до мирного врегулювання на Донбасі.

 

В Україні поки немає «плану Б» щодо досягнення миру на Донбасі. Над ним продовжує працювати Рада національної безпеки і оборони, заявив в ефірі телеканалу Україна 24 глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук.   За його словами, РНБО готує рішення, яке буде мати нові підходи до мирного врегулювання на Донбасі.   «Але обговорювати його я не можу. По-перше, його ще немає, над ним працюють. По-друге, це не питання ТКГ», — заявив Кравчук.   Він додав, що в ТКГ беруть в роботу те, що «вирішується на рівні держави, на рівні нормандського формату».   Рішення РНБО буде передбачати нові підходи до мирного врегулювання на Донбасі.  

  Раніше Кравчук заявляв, що Україна запропонує нові кроки щодо врегулювання на Донбасі. Українська сторона, якщо вважатиме, що на засіданні ТКГ «все стоїть на місці», зробить більш рішучі дії для досягнення миру на Донбасі.   Додамо, Київ планує вимагати посилення санкцій проти РФ через Донбас. Україна має намір координувати свої дії щодо Донбасу з ЄС і США, повідомив Кравчук.       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Залишити коментар