Image default

Україна напрацьовує нову дорожню карту двосторонніх відносин зі США, – ОП

Україна напрацьовує дорожню карту двосторонніх відносин зі США Фото з відкритих джерел

Головним завданням є вибудовування ефективного діалогу з новою американською адміністрацією

Україна напрацьовує нову дорожню карту двосторонніх відносин зі Сполученими Штатами Америки, реалізація якої повинна розпочатися у 2021 році. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України, дипломатичний радник президента Ігор Жовква у статті виданню «Дзеркало тижня». 

За його словами, основною метою України є вибудовування ефективного діалогу з новою адміністрацією США на всіх рівнях, в тому числі на найвищому. Серед головних завдань – налагодження системного діалогу з представниками оновленого Конгресу задля подальшого зміцнення двопартійної підтримки України.

«На порядку денному залишається офіційний візит президента України до США», – наголосив Жовква. 

Також окремим блоком питань є нові економічні проєкти між Україною та США у сфері сільського господарства, енергетики, інформаційних технологій.

Новини за темою: Кулеба: Підтримка США посилиться у 2021 році, Україна працюватиме над цим

Заступник керівника ОП додав, що Україна працюватиме над тим, щоб оновлена політика США «сприяла зміцненню трансатлантичної єдності, посиленню НАТО, розширенню і зміцненню безпекової підтримки України».

Нагадаємо, нещодавно в Офісі президента назвали пріоритети дипломатичної роботи України на 2021 рік. Серед основних – питання встановлення миру на Донбасі, повернення Криму під контроль української влади та активізація держави як міжнародного гравця.

 

Джерело

Залишити коментар