Image default

«Україна матиме достатньо ресурсу»: Шмигаль розповів про закупівлю вакцин проти COVID-19

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль Урядовий портал

В уряді планують створити фонд для зосередження коштів на вакцини та доплати медикам

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Україна матиме достатньо ресурсу для закупівлі вакцин проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це очільник уряду повідомив у Фейсбук.

За словами Шмигаля, в уряді та Офісі президента хочуть забезпечити більшу кількість вакцин, аніж 8 млн доз у межах глобальної ініціативи COVAX. Для цього в держбюджет на наступний рік заклали майже 3 млрд гривень. Також заплановано створити спеціальний фонд для зосередження коштів на вакцини та доплати лікарям.

Водночас прем’єр зазначив, що цього року Кабмін виділив 1,3 млрд грн для МОЗ на вакцини, що було погоджено бюджетним комітетом Верховної Ради.

Крім того, Шмигаль розповів про обговорення закупівлі вакцин від COVID-19 із послами G7 та Євросоюзу. «Також це питання опрацьовується спільно зі Світовим банком та ЄІБ. Відповідна робота ведеться і на рівні керівництва США, Великої Британії, Німеччини, інших країн. Тривають активні перемовини з Польщею, яка може стати країною-посередником в отриманні вакцин із ЄС», – написав урядовець.

Новини за темою: Вакцина від коронавірусу в Україні буде платною: Для кого

Нагадаємо, нещодавно Денис Шмигаль заявив, що в Україні затвердили загальнонаціональний план вакцинації від COVID-19. Його метою є вакцинування якнайбільшої кількості груп населення протягом наступного року.

Джерело

Залишити коментар