Image default

Україна готує санкції через будівництво австрійськими архітекторами оперного театру в Севастополі

Фото з відкритих джерел

Із представниками австрійської компанії раніше спілкувалися українські дипломати

Австрійське архітектурне бюро Coop Himmelblau залучене до спорудження оперного театру в окупованому Севастополі — флагманського проєкту президента РФ Володимира Путіна в анексованому Криму. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook посол України в Австрії Олександр Щерба.

«Вже певний час курсують чутки про участь архітектурного бюро «Coop Himmelblau» у флагманському проекті Путіна в Криму — спорудженні оперного театру в окупованому Севастополі», — йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Копію завіси Львівської опери виставили на аукціоні Sotheby’s

За словами українського дипломата, на початку жовтня він подзвонив директору бюро Вольфу Пріксу і намагався переконати його не руйнувати свою репутацію участю в «цій непрямій і в той же час однозначній легітимізації анексії». Однак директор не прислухався до аргументів Щерби.

«На нинішньому етапі, коли чутки жваво підтверджуються російськими ЗМІ, мені не лишається нічого іншого, як висловити жаль та повідомити архітектора Прікса, що Україна серйозно вивчає питання введення санкцій щодо нього та його бюро. Наші партнери по всьому світу будуть повідомлені, що колись респектабельне архітектурне бюро укладає нині сумнівні угоди з Путіним», — додав посол.

Новини за темою: Уряд спростив процедуру в’їзду з Криму та ОРДЛО для 14-16-річних громадян

Нагадаємо, нещодавно українську компанію, що займається виробництвом кераміки, викрили на незаконному веденні бізнесу в анексованому Криму. 

Джерело

Залишити коментар