Image default

Україна — друга в світі за кількістю дітей, усиновлених американцями

109 усиновлених у США — діти від 5 до 12 років

Україна стала другою після Китаю країною за кількістю дітей, усиновлених американцями минулого року. Багато дітей — з особливими потребами. Їх всиновлювали з братами і сестрами.

  Україна вийшла на друге місце у світі за кількістю дітей, яких у 2019 році усиновили громадяни США. Так, американцями було усиновлено 298 українських дітей — 54% хлопчиків і 46% дівчаток, пише Голос Америки, посилаючись на дані Держдепартаменту США.   109 усиновлених у США — це діти віком від п’яти до 12 років, підлітків від 13 до 17 років — 150.   Як зазначає посольство США в Україні у Twitter, багато усиновлені юні українці — діти з особливими потребами. Деяких всиновлювали з братами і сестрами.   Країною-лідером за кількістю усиновлення у США залишається Китай, звідки в минулому році американці всиновили 819 дітей, в основному, у віці від народження до двох років.

    До цього повідомлялося, що Кабмін планує ускладнити усиновлення дітей іноземцями.   Нагадаємо, що іноземці за 2019 рік усиновили майже 12 тис. маленьких українців.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар