Image default

Yankee, go home!: Кива назвав головну мету протесту «Опозиційної платформи — За життя» під посольством США в Києві

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» захищатиме інтереси суверенної, незалежної держави України, чого б їй це не коштувало. Про це заявив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива під час акції протесту під американським посольством у Києві. Трансляцію вів телеканал ZIK.

«На сьогоднішній день ми, напевно, перший раз змогли зібратися і висловити своє ставлення до зовнішнього управління, яке знищує нашу країну. Адже ми давним-давно є вже не незалежною державою, а всього лише суб’єктом з державними ознаками, де тотально знищується економіка і народ. Ми давно є сировинним придатком для цих наших псевдогостей. Ми господарі нашої країни. Ми господарі нашої землі. Ми є народ України», — сказав він.

За словами нардепа, люди прийшли під американське посольство «висловити позицію того, що ніколи не будуть миритися з тим гнітом зовнішнього управління і тотальним знищенням нашої країни і нашого майбутнього».

«Ми не дозволимо використовувати майбутнє наших дітей для особистого збагачення третіх країн. Ми прийшли заявити, що будемо захищати інтереси нашої суверенної, незалежної держави чого б нам це не коштувало. На жаль, влада сьогодні в нашій країні слабка, маріонеткова, вони всіляко будуть підігравати і виконувати будь-які спущені їм вказівки ось з цієї будівлі. Але ми ніколи не погодимося з тим, що ніколи не продамо, не віддамо і не знищимо майбутнє своїх дітей. Ми прийшли показати американським громадянам, хто вони є насправді. Вони гості! Нехай поводяться належно. Ми захистимо нашу країну, свій народ. Ми опозиційні політики «Опозиційної платформи — За життя», народні депутати і просто народ України сьогодні готові протистояти. Тому — Yankee, go home! Це наш дім, наша країна, наша Україна. Це моя Батьківщина!»,- вказав Кива.

Як повідомлялося раніше, представники «Опозиційної платформи — За життя», молодіжного крила ОПЗЖ і «Патріотів — За життя» організували акцію протесту проти зовнішнього управління під стінами посольства США в Києві. На мітинг прийшли понад 3 тис. осіб.

Источник

Залишити коментар