Image default

У ЗСУ за добу 70 нових випадків коронавірусу

Фото: Facebook/Командування Медичних сил Збройних Сил України В українській армії зафіксували 70 нових випадків коронавірусу

Всього в армії на коронавірус хворіють майже 800 осіб. При цьому з початку епідемії одужали вже понад 14 тисяч військових.

  У ЗСУ на COVID-19 хворіють 788 осіб. Про це повідомляє Командування Медсен ЗСУ в суботу, 16 січня.   Напередодні зафіксували 70 нових випадків коронавірусу, з них у медустанови доставили сімох осіб.   Зараз на ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 22 людини. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих трьох діб — чотири людини.   Всього за час пандемії одужали — 14098 осіб, летальних випадків — 38.   Нагадаємо, що в Україні майже 10 тисяч видужалих від COVID-19. Померли за добу понад 140 українців, хворих на коронавірус. У лідерах за швидкістю поширення інфекції, як і раніше, залишається Київ.   Також повідомлялося, що в Києві 821 новий випадок коронавірусу за день. Одужали за добу понад 900 киян, а 14 — померли. При цьому були госпіталізовані майже 70 жителів столиці.      

Джерело

Залишити коментар