Image default

У Зеленського пояснили, чому почали звільняти голів ОДА

Кирило Тимошенко Фото з відкритих джерел

Центральна влада таким чином намагається побудувати ефективну роботу облдержадміністрацій для позитивних змін в усій країні

В Офісі президента наголосили, що звільнення голів обласних державних адміністрацій та призначення нових посадовців не пов’язані з місцевими виборами. Про це йдеться в матеріалі «РБК-Україна». 

Так, станом на 2 грудня своїх посад позбулися очільники Івано-Франківської, Одеської, Сумської, Миколаївської, Хмельницької та Харківської ОДА.

Водночас заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко підкреслив, що причиною цього став незадовільний результат роботи чиновників. 

«Президент Володимир Зеленський неодноразово підкреслював, що основна вимога до голів держадміністрацій — показати результат роботи. Тому рішення про звільнення того чи іншого голови ОДА приймається тільки після оцінки роботи їх команди — що було зроблено або не було зроблено під час перебування на посаді», — пояснив Тимошенко. 

Новини за темою: Зеленський звільнив голову Хмельницької ОДА

Зокрема, під час оцінки роботи чиновників враховувався розвиток соціальних проєктів, покращення інфраструктури, інвестиційна привабливість та економічні показники регіонів. 

Крім цього, важливим є те, як регіон протидіє епідемії коронавірусу COVID-19 та співпрацює у цьому питанні з місцевими органами. 

Кирило Тимошенко також наголосив, що завданням центральної влади є побудова ефективної роботи облдержадміністрацій для досягнення позитивних змін. Адже, за його словами, без конструктивної співпраці з регіонами неможливо досягти істотних змін на краще в Україні загалом.

Новини за темою: Зеленський звільнив голову Чернігівської райдержадміністрації після затримання на хабарі

«Хоча, як зізнається один із співрозмовників у команді Зеленського, деякі перестановки залишалися під питанням, але результати виборів стали «останньою краплею», — йдеться у матеріалі видання. 

В Офісі президента наголосили, що наразі на посади в ОДА призначать більш сильні та досвідчені кандидатури.

Нагадаємо, наприкінці листопада президент України Володимир Зеленський призначив нових голів Харківської та Одеської обласних державних адміністрацій. 

Источник

Залишити коментар