Image default

У ВРУ провели нараду за участю Разумкова, голів фракцій та керівництва Офісу президента: Про що говорили

Фото з відкритих джерел

За наявною інформацією, бюджет планують розглянути через один пленарний тиждень

Вранці у понеділок, 30 листопада, у Верховній Раді відбулася нарада керівництва парламенту та голів фракцій за участю керівників Офісу президента. Про це повідомили у Facebook співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко та у Telegram заступник голови фракції «Голос» Ярослав Железняк.

За словами Геращенко, головними темами наради стали закони на підтримку бізнесу, вирішення проблеми ФОП, повернення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

Як зазначив Железняк, поки графік парламенту залишається таким же, додаткові питання будуть розглядати в режимі позачергового засідання.

«Бюджет також: або через один пленарний тиждень, або позачергове з 7 грудня. Закони президента про підтримку бізнесу. Швидше за все ad hoc процедура на цьому тижні, щоб дати можливість Кабміну якнайшвидше впровадити компенсацію. Закон про РРО. Знову все пішли думати. Закони щодо відновлення антикорупційної інфраструктури. Сподіваюся, буде знайдений компроміс по №4434. Вийде комітетський закон «-д». І теж треба поспішати за процедурою ad hoc», — уточнив заступник голови фракції «Голос».

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що одужав від коронавірусної хвороби COVID-19 і повертається до роботи. 

Источник

Залишити коментар