Image default

У ВООЗ попередили про ризики зараження COVID-19 на гірськолижних курортах

Катання на лижах не сприяє поширенню коронавірусу Фото з відкритих джерел

Туристи можуть заразитися вірусом в аеропортах та на підйомниках

Відпочивальники ризикують заразитися коронавірусом під час відпочинку на гірськолижних курортах, однак катання на лижах не чинить істотного впливу на поширення COVID-19. Про це повідомив головний експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я з надзвичайних ситуацій Майк Раян, передає «Інтерфакс». 

За словами експерта, інфекція найчастіше розповсюджується в аеропортах та автобусах, які доставляють людей до курортів. Крім цього, ризик підхопити COVID-19 існує на підйомниках. 

Новини за темою: Заходи із боротьби з коронавірусом знизили поширення грипу, — ВООЗ

«Я не думаю, що багато людей заразиться коронавірусом при спусках на лижах зі схилів», — прокоментував Раян рішення низки країн Європи не відкривати гірськолижні курорти.

Зауважимо, раніше між європейськими країнами виникли розбіжності стосовно питання відкриття зимових курортів. Зокрема, деякі уряди побоюються, що європейці масово поїдуть на зимовий відпочинок у гори, що активізує поширення вірусу. 

Новини за темою: У ВООЗ заявили про небезпеку третьої хвилі пандемії COVID-19 через кілька місяців

Водночас інші країни висловити стурбованість економічними втратами, адже у деяких регіонах основний дохід пов’язаний з гірським туризмом.

Нагадаємо, нещодавно Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про ризики послаблення карантину на час різдвяних свят у регіонах з несприятливою епідеміологічною обстановкою. 

Джерело

Залишити коментар