Image default

У Великій Британії оголошують тотальний локдаун через новий штам коронавірусу

Лондон Фото з відкритих джерел

Вчені попереджають про надзвичайно швидке поширення нового штаму

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив, що в Лондоні і на південному сході Англії з півночі неділі вводиться тотальний локдаун через появу нового штаму коронавірусу. Про це повідомляє BBC.

За словами Джонсона, новий коронавірус відомий як  VUI-202012/01 і може розповсюджуватися більш швидко, аніж той, що відомий вченим. «Він може бути на 70% більше заразним, ніж старий варіант», – сказав очільник британського уряду, додавши, що це попередня інформація, а сам вірус ще досліджується.

Також перший міністр Марк Дрейкфорд заявив, що локдаун вводиться і в Уельсі. Таким чином буде скасовано всі послаблення, які обіцяли британцям на свята, а також закрито всі магазини, крім необхідних, перукарні й спортклуби.

При цьому радники уряду Британії із боротьби з пандемією повідомляють, що поки немає ніяких вказівок на те, що новий штам призведе до підвищення рівня смертності від COVID-19 або вплине на процес вакцинації. Проте новий штам вірусу поширюється надзвичайно швидко: у листопаді він був причиною 28% всіх випадків коронавірусу в Лондоні, а зараз ця цифра досягла вже 60%.

Новини за темою: У ПАР виявили новий небезпечний штам коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно уряд Польщі прийняв рішення запровадити національний карантин на три тижні з 28 грудня по 17 січня для стримування пандемії коронавірусу. У цей час всі особи, які приїдуть до Польщі, будуть зобов’язані пройти 10-денний карантин.

Джерело

Залишити коментар