Image default

У Ватикані пояснили, чи є «морально прийнятним» використання вакцини від COVID-19

Ватикан назвав вакцину від COVID-19 «морально прийнятною» AP

Водночас у католицькій церкві додали, що вакцинація «не є, з норми, моральним обов’язком», а тому повинна бути добровільною

У Ватикані наголосили, що використання вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 є «морально прийнятним», навіть за умови, що для її розробки застосовували клітинні лінії з абортованого плоду. Про це повідомляє Vatican News.

Зокрема, таку позицію пояснили тим, що наразі немає альтернативного доступу до «етично бездоганних» вакцин.  

«У тому разі, якщо не існує альтернативного доступу до «етично бездоганних» вакцин, морально прийнятним є використання вакцин проти COVID-19, для розробки та виробництва яких використовувалися клітини, що походять з абортованого плоду», — йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Папа Римський Франциск оголосив спеціальну індульгенцію через пандемію

Однак, у Ватикані наголосили, що цю позицію не можна сприймати як моральне схвалення використання таких клітин загалом.

Крім цього, там підкреслити, що «морально дозволене використання цих типів вакцин», з огляду на особливі обставини, «не може становити в собі легітимізацію, навіть непряму, практики аборту та передбачає неприйнятність цієї практики з боку тих, які до них вдаються».

Нагадаємо, нещодавно у Ватикані змінили звичні правила на період епідемії коронавірусу та повідомили, що відпускатимуть гріхи інфікованим COVID-19 дистанційно.

Джерело

Залишити коментар