Image default

У Туреччині на території залізничного вокзалу знайшли таємничі руїни

Руїни в Туреччині DHA

Руїни можуть виявитися залишками старовинної церкви

У Стамбулі археологи виявили руїни мармурової споруди, яка в старовинні часи могла вважатися священним місцем. Про це повідомляє Daily Sabah.

Зазначається, що знахідку виявили на історичному залізничному вокзалі Гайдарпаша, де почалися розкопки ще в травні 2018 року. Зараз же там виявили структуру, яка займає значну територію і має абсидальну форму, що є характерною рисою старовинних церков.

Відомо, що Кадикьой, густонаселений квартал на азійському боці Стамбула, століттями населяли різні цивілізації. Раніше археологи знайшли там близько 18 тисяч монет минулих століть. Раніше в цьому районі був розташований вражаючий візантійський палац. Зокрема, археологи знаходили різнокольорові мозаїчні фрагменти та мармур.

Ще однією важливою знахідкою був фонтан, який датується ранньовізантійським правлінням. А минулого року біля залізничної станції були знайдені рештки церкви, вік якої становить 1500 років.

Новини за темою: В Україні археологи знайшли перстень нащадка султана Сулеймана

Нагадаємо, нещодавно археологи виявили у лісах Амазонки села індіанців, які схожі на циферблат. Для цього дослідники використали лазерні сканери, встановлені на гелікоптерах.

Джерело

Залишити коментар