Image default

У Туреччині на орендованій віллі знайшли мертвою українку

Загибла українка в Туреччині Milliyet

Імовірною причиною смерті називають самогубство

У Туреччині знайшли мертвою 25-річну громадянку України, яка проживала в Бодрумі на орендованій нею віллі. Про це повідомляє Milliyet.

Зазначається, що в приміщенні, де знайшли тіло Христини Новицької, були знайдені мотузка, шарф та деревне вугілля, приготоване до спалювання. За словами поліцейських, дівчина могла здійснити спробу самогубства за допомогою цих предметів.

Основною версією смерті називають саме самогубство, оскільки всі три замки сталевих дверей вілли були зачинені зсередини, а на вікнах були залізні решітки. Відомо, що загибла тривалий час страждала від головного болю, тому часто їздила на лікування до України. Припускається, що вона могла покінчити з життям через свою хворобу.

Сусіди та охоронці житлового комплексу, де українка орендувала віллу, заявили, що дівчина жила одна. Із відеозаписів камер спостереження видно, що в четвер, 31 грудня, вона замовила їжу й більше не виходила.

При цьому розшукувати Новицьку почала мати, яка не могла до неї додзвонитися з України. Наразі ж тіло українки направили до моргу для встановлення точної причини смерті.

Новини за темою: У Києві хвора на COVID-19 жінка вчинила самогубство в лікарні

Нагадаємо, наприкінці грудня в  Запоріжжі чоловік стрибнув з нещодавно відкритого балкового мосту. Під час руху він попросив таксиста зупинитися, нібито через те, що йому стало зле.

Джерело

Залишити коментар