Image default

У Туреччині археологи виявили стародавні міфологічні маски з театру

Раніше науковці вже знайшли 33 подібні маски

Знайдені міфологічні маски в Туреччині Фото: Anadolu Знайдені міфологічні маски в Туреччині Фото: Anadolu

У Туреччині археологи виявили 10 старовинних різьблених міфологічних масок, які були розташовані в античному театрі. Про це повідомляє Daily Sabah.

Зазначається, що раніше команда археологів вже очистила та відремонтувала 33 маски, відкопані за останні два роки, і підготувала їх до демонстрації. Як повідомляють археологи, окрім персонажів вистав у театрі, маски зображують античних богів і богинь, а також фігури тварин.

За словами професора Університету Памуккале Білала Седюта, стародавнє місто Стратонікея віком 3000 років, де виявили маски, має сліди всіх періодів історії. «Ми працюємо в старовинному театрі два роки. Під час наших розкопок ми знайшли 33 маски. Сьогодні ми розкопали ще 10. Сподіваємось, ми зможемо знайти всі маски в театрі у своїх місцях і розcтавити їх у первісному порядку», – сказав учений.

Відомо, що маски оточують сцену античного театру. «Коли люди приходили сюди в давнину, вони були вражені пишністю театру ще до того, як увійти в нього. Ми повільно виявляли його багатство і пишність. Це також значення, яке люди надавали культурі, мистецтву та архітектурі», – висловився Седют.

Новини за темою: Археологи виявили на узбережжі Чорного моря руїни стародавнього монастиря

Нагадаємо, нещодавно в Італії археологи виявили рештки двох чоловіків, які загинули майже дві тисячі років тому через виверження вулкана біля давньоримського міста Помпеї. Учені припускають, що рештки тіл належать рабу та його хазяїну.

Джерело

Залишити коментар