Image default

У США затримали прихильника Трампа, який штурмував Капітолій із прапором Конфедерації

Кевін Сіфрід під час штурму Капітолію. 6 січня AFP

Як з’ясувалося, чоловіка звуть Кевін Сіфрід, він із міста Делавер

У Сполучених Штатах Америки правоохоронці заарештували чоловіка, який брав участь у штурмі Капітолію 6 січня, тримаючи в руках прапор прихильників Конфедерації часів Громадянської війни у США. Про це повідомляє CNN посилаючись на представника правоохоронних органів.

«Поліція заарештувала чоловіка, який минулого тижня був сфотографований у Капітолії, тримаючи під час заворушень прапор Конфедерації», — повідомив неназваний представник правоохоронних органів.

Як з’ясувалося, цей чоловік — Кевін Сіфрід із міста Делавер.

Американське видання звернулося до ФБР щодо коментарів та чекає на додаткову інформацію.

Новини за темою: У США на підтримку Трампа пройшов мітинг, який переріс у штурм Капітолію, є жертви: Що потрібно знати про події у Вашингтоні

Нагадаємо, 6 січня прихильники чинного президента США Дональда Трампа почали масові заворушення, внаслідок чого відбувся штурм Капітолію. Поліція взяла під арешт трьох учасників протесту. Відомо про п’ятьох постраждалих.

Раніше повідомлялося, що у США Кристофера Стентона, який під час штурму Капітолію потрапив до кабінету спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі та зазирнув у її ноутбук, знайшли мертвим у своєму будинку.

Джерело

Залишити коментар