Image default

У США зареєстрували першу алергічну реакцію на вакцину Moderna

Вакцина від коронавірусу компанії Moderna Фото з відкритих джерел

Препарат викликав алергію у лікаря

У США вакцина проти коронавірусної хвороби COVID-19 від компанії Moderna викликала серйозну алергічну реакцію в чоловіка, якому ввели препарат. Про це повідомляє ABC News.

Зазначається, що щеплення отримав лікар Бостонського медцентру Хоссейн Садразаде. Після вакцинації він перебував під наглядом медиків, але незабаром у нього почалася алергічна реакція, внаслідок чого було зроблено ін’єкцію адреналіну. Наразі чоловік почувається добре.

Лікар розповів, що спеціально вирішив зробити щеплення вакциною Moderna, а не Pfizer, через страждання від алергій. За його словами, через хвилину після уколу він відчув прискорене серцебиття, у нього онімів язик, а тиск різко впав.

Відомо, що раніше представниця компанії Moderna доктор Жаклін Міллер повідомляла про відсутність підтвердження сигналів щодо алергічних реакцій на вакцину.

Новини за темою: У Британії попередили про алергічні реакції на вакцину Pfizer/BioNTech

Нагадаємо, нещодавно компанія Moderna разом із партнерами почала розповсюджувати у США другу затверджену в країні вакцину від коронавірусної хвороби COVID-19. До початку січня  американський уряд планує доставити в різні штати країни близько 20 мільйонів доз препаратів від Pfizer та Moderna.

Джерело

Залишити коментар