Image default

У США визначили категорії населення, які першими будуть вакциновані від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Наразі йдеться про дві групи осіб

Радники американського Центру контролю та профілактики захворювань проголосували щодо двох категорій населення, які будуть першими в черзі на вакцину проти коронавірусу, — це медичні працівники та люди, які перебувають в закладах тривалого догляду. Про це повідомляє CNN.

Згідно з повідомленням, мешканців закладу тривалого догляду було визначено як дорослих, які проживають у закладах, що надають різноманітні послуги, зокрема медичну та особисту допомогу, особам, які не можуть жити самостійно.

Новини за темою: У РНБО назвали терміни вакцинації українців проти COVID-19

Щодо персоналу охорони здоров’я, то до нього належать оплачувані та безоплатні особи, які працюють у закладах охорони здоров’я та які можуть безпосередньо або опосередковано піддаватися впливу інфекційних матеріалів. 

Спеціалісти стверджують, що мешканці закладів довготривалого догляду становлять 6% випадків коронавірусу та 40% смертей від коронавірусу в США.

За увесь час пандемії у США понад 240 тис. медичних працівників були інфіковані коронавірусом і 858 померли. 

Новини за темою: Бюджету-2021 не вистачить на вакцинацію та лікування від COVID, — НСЗУ

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп закликав Управління з контролю за продуктами та ліками якомога швидше розглянути заявку щодо схвалення вакцини проти коронавірусу COVID-19 американської компанії Moderna. 

Джерело

Залишити коментар