Image default

У США репетицію інавгурації Байдена відклали з міркувань безпеки

Джо Байден REUTERS

Репетиція була запланована на 17 січня

Через проблеми з безпекою репетицію інавгурації Джо Байдена, заплановану на неділю, 17 січня, відклали. Про це повідомляє Politico з посиланням на власні джерела. 

Згідно з повідомленням, тепер захід проведуть у понеділок. Також команда новообраного президента скасувала заплановану на понеділок поїздку «Амтрака» з Вілмінгтона до Вашингтона через загострені проблеми безпеки.

Комітет з інавгурації президента відмовився коментувати зміни, а Секретна служба та Об’єднаний комітет Конгресу з питань інавгураційних церемоній не відповіли на запити про коментарі.

Новини за темою: Леді Гага виконає Національний гімн США на церемонії інавгурації Байдена

Як зазначається, команда Байдена також залучила Лізу Монако, колишню радницю з питань національної безпеки в адміністрації Обами, тимчасовою радницею з питань безпеки навколо інавгурації.

Монако, яку Байден висунув на посаду заступника генерального прокурора, зупинила свою діяльність, пов’язану з призначенням, оскільки вона працює над переходом з питань безпеки.

Новини за темою: Прихильники Трампа закликають зірвати інавгурацію Байдена, — ЗМІ

Нагадаємо, раніше Служба безпеки Конгресу Сполучених Штатів Америки попередила сенаторів про запланований штурм Капітолію у день інавгурації Джо Байдена, яка запланована на 20 січня. 

Джерело

Залишити коментар